Новости ГО

Інноваційний ХАБ ФІОТ КПІ ім.І.Сікорського отримав серверне обладнання та СБЖ від наших партнерів та друзів

Партнери та друзі громадської організації “Розвиток ІТ освіти” передали Інноваційному ХАБу ФІОТ КПІ ім.І.Сікорського необхідне мережеве обладнання. Зокрема, серверну шафу та систему безперебійного живлення, завдяки чому ми тепер можемо своєчасно завершити процеси по заведенню інтернету в ХАБ.

Серед компаній, які долучилися до цієї допомоги, наші постійні партнери Greennet, а також компанії Legrand, Mirsan та ERC. Обладнання вже доставлене на територію ХАБу й зараз знаходиться на етапі встановлення та підключення.

Нагадаємо, що компанія Greennet є провідним системним інтегратором та постачальником мережевих рішень в країнах СНД.

Компанія Legrand – це виробник продукції електротехнічного призначення, а також рішень для електричних та інформаційних мереж.

Mirsan є виробником стійкових шаф, аксесуарів, серверних шаф і центрів обробки даних. Продукція Mirsan відома високими стандартами якості, завдяки своєму експертному персоналу та набору обладнання з найновішими технологіями.

ERC – є професійним дистрибутором міжнародного рівня. ERC просуває передові технології та піклується про довгострокові партнерські відносини з провідними світовими виробниками, а також із компаніями-початківцями.