Новости ГО

ГО «Розвиток ІТ освіти» та Luxoft Ukraine підписали Меморандум про партнерство у розвитку освіти для українських студентів ІТ спеціальностей

9 грудня компанія Luxoft Ukraine та Громадська організація «Розвиток ІТ освіти» підписали спільний Меморандум про партнерство. Головним напрямом діяльності сторони визначили співпрацю у розвитку освітнього напряму IT-технологій для українських студентів.

«Ми підтримуємо впровадження освітніх інновацій у процес IT-навчання в українських вишах, – відзначила при підписанні Меморандума керуюча та HR директорка Luxoft Ukraine Олена Самборська. – Так, на факультеті інформатики Національного технічного університету КПІ ім.І.Сікорського ми разом із керівництвом ФІОТ та громадською організацією «Розвиток IT освіти» ініціюємо розробку нових навчальних курсів та пропонуємо власних експертів світового рівня для викладання новітніх технологій та міжнародних практик».

Сторони домовились про спільну розробку та реалізацію проєктів у напрямку розвитку освіти та науки, про залучення студентських команд ФІОТ КПІ ім. Сікорського до участі у спільних партнерських проєктах та організаційно-технічну підтримку запланованих заходів з боку Luxoft Ukraine.


«Партнерство з визнаними IT-компаніями, які надають свою експертизу, технічну та фінансову допомогу, можливість стажування та першого робочого місця для студентів – надихає на нові проєкти та розкриває нові горизонти для колаборацій, − розповів голова правління ГО «Розвиток IT освіти» Олександр Ролік. – Завдяки такій співпраці Україна отримує висококваліфікованих фахівців, а компанії – нових співробітників. У виграші – всі сторони: і держава, і компанії, і студенти, які отримують новітні знання у спеціальностях, що є одними з найбільш затребуваних у світі».


Як повідомлялось, минулого місяця спільний Меморандум про партнерство було підписано між ГО «Розвиток IT освіти» та Міністерством цифрової трансформації України. 
Нагадаємо, що «Розвиток IT освіти» – це громадська організація випускників ФІОТ НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка має на меті розвиток технологічної інфраструктури та IT-нетворку в Україні для зменшення відтоку студентів IT-спеціальностей за кордон. Серед проектів організації – створення на базі КПІ Хаба ФІОТ, Інтелектуального Роботодрому та Смарт-парку. Партнерами «Розвиток IT освіти» виступають великі українські IT-компанії, серед яких є Genesis, Luxoft, Global Logic, SoftConstruct, Cisco, Data Art та інші.

Фото прес-служби ГО «Розвиток IT освіти»