“Під час успішної презентації на виставці Web Summit у Лісабоні минулого року, студентський робот HU-Bot, створений студентом Даниїлом Федоровим та викладачем Хальдуном Аррафою, привернув значну увагу відвідувачів. Тому ми вирішили підтримати зацікавленість талановитих студентів у робототехніці, відпрацюванні нових ідей у цій галузі та створенні нових прототипів. У нашої молоді великий потенціал у цьому напрямку і ми впевнені, що вони, при належній підтримці, дуже скоро продемонструють дійсно проривні досягнення”, – зазначив співзасновник ГО “Розвиток IT освіти” Анатолій Бойко.
Керівником проєкту з робототехніки було обрано заступника декана з навчально-виховної роботи ФІОТ КПІ ім.І.Сікорського Олега Лісовиченко. В свою чергу, декан факультету Сергій Теленик пообіцяв сприяти у виділенні приміщення, яке буде потребувати наповнення новим устаткуванням та запуску процесу оформлення такого гуртку на Факультеті інформатики та обчислювальної техніки.
Нагадаємо, що 21 грудня 2021 року у тестовому режимі відбулось відкриття ХАБа ФІОТ, створеному на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. На базі Хаба ФІОТ планується проведення лекцій, воркшопів, конференцій та хакатонів для студентів IT-спеціальностей, а також організація лабораторій, у яких студенти працюватимуть разом із менторами з українських ІТ-компаній.
Також нагадаємо, що минулого року ГО “Розвиток ІТ освіти” долучилась до українського павільйону на найбільшій у світі ІТ-конференції Web Summit 2021, яка стартувала у Лісабоні 1 листопада 2021 року.