Новости ГО

На ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського почне роботу гурток із робототехніки для студентів, – ГО “Розвиток IT освіти”

22 лютого у ХАБі ФІОТ КПІ ім.І.Сікорського відбулась робоча зустріч із партнерами ГО “Розвиток IT освіти”, студентами та викладачами, під час якої учасники заходу дійшли згоди щодо запуску гуртка із робототехніки на території Факультету інформатики та обчислювальної техніки.

“Під час успішної презентації на виставці Web Summit у Лісабоні минулого року,  студентський робот HU-Bot, створений студентом Даниїлом Федоровим та викладачем Хальдуном Аррафою, привернув значну увагу відвідувачів. Тому ми вирішили підтримати зацікавленість талановитих студентів у робототехніці, відпрацюванні нових ідей у цій галузі та створенні нових прототипів. У нашої молоді великий потенціал у цьому напрямку і ми впевнені, що вони, при належній підтримці, дуже скоро продемонструють дійсно проривні досягнення”, – зазначив співзасновник ГО “Розвиток IT освіти” Анатолій Бойко.

Керівником проєкту з робототехніки було обрано заступника декана з навчально-виховної роботи ФІОТ КПІ ім.І.Сікорського Олега Лісовиченко. В свою чергу, декан факультету Сергій Теленик пообіцяв сприяти у виділенні приміщення, яке буде потребувати наповнення новим устаткуванням та запуску процесу оформлення такого гуртку на Факультеті інформатики та обчислювальної техніки.

Нагадаємо, що 21 грудня 2021 року у тестовому режимі відбулось відкриття ХАБа ФІОТ, створеному на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. На базі Хаба ФІОТ планується проведення лекцій, воркшопів, конференцій та хакатонів для студентів IT-спеціальностей, а також організація лабораторій, у яких студенти працюватимуть разом із менторами з українських ІТ-компаній.

Також нагадаємо, що минулого року ГО “Розвиток ІТ освіти” долучилась до українського павільйону на найбільшій у світі ІТ-конференції Web Summit 2021, яка стартувала у Лісабоні 1 листопада 2021 року.