Новости ГО

ГО “Розвиток ІТ освіти” получиться до найбільшої ІТ-конференції світу Web Summit

Цього року на найбільш відомій та масовій події у світі хай-тек Web Summit Україна матиме власний стенд, де буде презентована вітчизняна технологічна екосистема. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям співорганізаторів — Українського фонду стартапів, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства закордонних справ, Посольства України в Португалії, Sigma Software Group, Українського Хабу, Європейської Бізнес Асоціації, цифрової агенції iplace та партнерів — Digital Future, «Київстар», Parimatch Tech, Rocket, Fondy, Avenga, ISSP, Concord Fintech Solutions, ГО “Розвиток ІТ освіти” та UNIT.City.

Ось лише деякі вражаючі цифри про головну подію в технологічному світі:
Понад 70 тисяч гостей відвідали саміт у 2019 році; у 2020 році понад 100 тисяч взяли участь дистанційно, коли подія проходила в онлайн-режимі
У 2020 році на заході були представлені 168 країн
Понад 1,2 тисячі спікерів виступили в 2019 році; 1,130+ минулого року
Цього року саміт збирає не менше 2 тисяч стартапів, 1,1 тисячі інвесторів й 2,2 тисяч представників ЗМІ

1 листопада Web Summit повертається в столицю Португалії для проведення першого за два роки офлайн-заходу. Серед спікерів — головний розробник Всесвітньої павутини Тім Бернерс-Лі, президент Microsoft Бред Сміт, співзасновник Twitter Біз Стоун, технічний директор Amazon доктор Вернер Фогельс, Володимир Кличко та інші.

Участь в заході — відмінна можливість для компаній знайти нових клієнтів, партнерів, інвесторів та талантів.

В цьому році наша країна робить значний крок уперед, організовуючи перший національний павільйон, аби представити свої провідні стартапи, ІТ-сервісні компанії, фонди та інновації в кращому світлі.

Сьогодні український ІТ-сектор переживає справжній підйом, розвиваючись в п'ять разів швидше (25%), ніж в середньому по світу (4-6%). Ось деякі разючі цифри:
  • 5,000 IT-компаній
  • 250,000 ІТ-спеціалістів
  • 5 єдинорогів
  • українські стартапи залучили $2 млрд венчурних інвестицій за 6 років
За прогнозами аналітиків, до 2025 року галузь буде генерувати $10 млрд

Організатори проведуть спеціальну презентацію, яку буде включено в офіційну програму Web Summit та українську вечерю. 2-го листопада відомі українські технологічні компанії представлять українську технологічну екосистему. Генеральний партнер презентації — венчурна компанія Digital Future, яка спеціалізується на посівних та ранніх стадіях інвестиціях в технологічні компанії з українською ДНК.