Новости ГО

ГО “Розвиток ІТ освіти” долучилась до розробки функціонала “Світлих справ” Групи Tolk

Громадська організація “Розвиток ІТ освіти” долучилась до розробки функціонала благодійної ініціативи “Робіть світлі справи!”, оголошеної Групою компаній Tolk. Співпраця відбулась у межах підписаного Меморандуму про партнерство.

Разом зі студентами факультету інформатики та обчислювальної техніки Київського політехнічного інституту, наукову діяльність яких ГО “Розвиток ІТ освіти” активно підтримує, було відпрацьовано ідею та механіку функціонування благодійного проєкту. Завдання полягало у тому, щоб користувач сайту міг наочно побачити та обрати картки з сумами заборгованостей за спожиту електроенергію тих споживачів, які перебувають у скрутному становищі та потребують допомоги.

Такий функціонал був створений та адаптований до платіжної системи. Причому персональні дані споживача не оприлюднюються, у спеціальному меню благодійник бачить лише населений пункт проживання споживача та суму накопиченого ним боргу. Здійснити оплату можна відразу на сайті Групи Tolk, без жодних комісій. Усі переказані благодійником кошти зараховуються безпосередньо на особовий рахунок споживача-боржника.

Слід додати, що всі роботи були здійснені студентами на волонтерських засадах, з початку повномасштабної війни студенти КПІ беруть участь у багатьох благодійних проєктах.

Нагадаємо, що з початку дії проєкту “Робіть світлі справи!” допомогу вже отримали 743 родини, чиї борги погасили небайдужі українці.

Громадську організацію "Розвиток IT-освіти" було створено у квітні 2021 року. Головна мета організації – це сталий розвиток IT-освіти в Україні через створення найкращих умов для здобуття високоякісної та практичної освіти в Україні, ефективної моделі взаємодії викладачів, студентів та бізнесу, впровадження інноваційної моделі розвитку університетів та їхніх підрозділів, а також зменшення відтоку талановитих студентів за кордон.

Група компаній-постачальників енергоресурсів Tolk та ГО «Розвиток ІТ освіти» підписали Меморандум про партнерство. Сторони домовились про співпрацю у розвитку IT-технологій для формування нових напрямів та створення майбутніх робочих місць для українських студентів у вітчизняних компаніях.