Новости ГО

В Інноваційному ХАБі ФІОТ КПІ ім.І.Сікорського відбувся перший інтенсив, присвячений startup-напрямку

Минулого тижня в інноваційному ХАБі ФІОТ КПІ відбувся перший івент, присвячений startup-напрямку. Захід відбувся за участі партнера – Українського фонду стартапів.

Спікером інтенсиву виступив Ігор Маркевич – засновник Home of Startups, радник з розвитку інновацій Міносвіти, ментор Techstars та WebSummit, лектор Unit School of Business, Ph.D, MBA. Серед відвідувачів були студенти й аспіранти ФІОТ КПІ ім.І.Сікорського, а також викладачі факультету.

Маємо надію, що інтенсив щодо розвитку стартапів був корисним для наших відвідувачів. Наразі, це лише першій подібний захід на базі Інноваційного ХАБу, серед багатьох запланованих на цей рік. Попереду ще багато цікавих та корисних івентів, тож слідкуйте за нашими новинами.

Інтенсив відбувся з дотриманням усіх необхідних карантинних корм, тому кількість місць була обмеженою. Проте, невдовзі, на сайті ГО “Розвиток ІТ освіти” буде доступний запис, щоб кожен охочий міг ознайомитися з матеріалами заходу. 

Нагадаємо, що “Український фонд стартапів” (USF) – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed) з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Протягом 2 років існування USF грантове фінансування отримали понад 240 українських стартапів на стадії seed або pre-seed, а загальна кількість фінансування склала більше ніж 6 300 000 доларів США.